Katka

Katka

Tohle je naše Katka 🖤 Je s námi už nějaký ten pátek, takže ji většina z vás asi zná. Katka je bývalá gymnastka a sport je její srdcová záležitost, což poznáte na jejich perfektně propracovaných lekcích. A i když se to na první pohled možná nezdá, Katka je jako trenérka tak trochu malý generál a postaví vás do latě. Bez odmlouvání 😜 #Napoleon

A na jakých lekcích se s ní můžete potkat? Na RESHAPE nebo REBORN.

A prý se šeptá, že Katka nemá v Brně na TRX konkurenci 🤫 

Kristýna

Kristýna

Kristýna - nejnovější člen Kantorfamily. Asi ji už znáte, je to totiž královna naší recepce 👸🏼. Cvičení a vše s ním spojené je ale její život, proto jsme si říkali, že se do našeho teamu trenérů perfektní hodí. 

Kristy je v perfektní kondici a pomůže se vám i s tou vaší! Přebíra po Verči lekce REBORN v 7:00 ráno a příležitostně povede i lekce RESHAPE, třeba už 18.5. v 8:30 a 9:30.

Verča

Verča

Verča - neoddělitelná součást Kantorfitness 🖤 Na Verčiných lekcích panuje přátelská atmosféra, a možná proto si ji často vybírají někteří začátečníci, kteří si myslí, že to nebude taková dřina. Chyba lávky! Její lekce jsou ale většinou vyprodaný, takže očividně ví, co dělá 🖤 Verča je navíc maminkou malého chlapečka, ví tedy, jak poradit ostatním maminkám, jak se po porodu dostat zpět do formy a vše skloubit s péči o dítě. 

Honza

Honza

Tohle je přátelé Honza. Pod jeho taktovkou se naučíte RESET se vším všudy. Pokud se bojíte, že vám to třeba moc nepůjde a trenér s vámi nebude mít extra trpělivost, vsaďte boty, že s Honzou se vám tohle nikdy nestane. Učí totiž ve škole, takže po celým dnu se školáky ho prý už vůbec nic nemůže rozhodit. 😜 Honzovy lekce RESET jsou v pondělí od 17:30 do 18:25 a od 18:30 do 19:25 a ve středu stejný časy. 

Robert

Robert

Roberta, samotného zakladatele Kantorfitness asi netřeba moc představovat, ale přece jenom... 

Robertovy lekce vydají za dvě, jsou trochu ve stylu Army Boot Campu, takže žádná procházka růžovým sadem. Nepočítejte, že pozdní příchody budou tolerovaný. Na opozdilce čeká totiž trest v podobě angličáků.

Robert si zkrátka nebere servítky, hokejová kariéra ho naučila svoje, ale pro vás to znamená jediný - pořádně nabušenej, kvalitní trénink a super zdravý tělo nejen do plavek. Jeho specialita je RESHAPE [Kantortraining], ale i REBORN 💪🏼 

Michal

Michal

Tohle je Michal! Většině netřeba více představovat, je u nás delší dobu a jeho lekce jsou dost populární🖤Pokud cvičíte rádi ráno, tak jsou tu jeho lekce právě pro vás, Michal je ranní ptáče a v Kantorfitness ma tedy na starost dopolední práce všeho druhu 😜 Pod jeho taktovkou můžete navštívit jak REBORN, tak RESHAPE a zároveň individuální lekce. Jeho lekce na tento týden jsou už plný, tak to zkuste na ten příští 😉

Viki

Viki

Tohle je Viki, nejnovější člen našeho týmu! Od dětství miluje sporty, začínal karatem a přes capoieru se propracoval k plnokontaktnímu thajskýmu boxu, kde vybojoval titul amatérskýho mistra Evropy organizace WKF. A proto si vás vezme do parády při hodinách RESETU! 

Kuba

Kuba

Kuba je sportovec tělem i duší, celé dětství hrál baseball a je několikanásobný mistr ČR v mládežnických kategoriích. V současné době žije pro fitness a maká až se z něho kouří - v Kantorfitness.

Iveta

Iveta

Ivča je dlouhodobým návštěvníkem Kantorfitness a naší čerstvou posilou. I když je máma dvou dětí, nečekejte na jejích lekcích válení na míči! Už 15 let se aktivně věnuje sportu a její doménou je silový trénink, kardiem ale taky nepohrdne 🙂 Potkávat jí budete v pátek večer a sobotu ráno na RESHAPE, nebo na individuálních lekcích.

Petra

Petra

Petra je velký milovník sportů. V mládí závodně hrála volejbal, později přesedlala k fitness 🏋🏼‍♀️ , kolem kterého se pohybuje už takových 15 let. Mimoto vystřídala další sporty, mezi nimi i pár let kickboxu, házenou, beach volejbal apod. Teď lítá hlavně za svými dětmi, ale už se těší, že pro změnu bude prohánět na RESETu vás. 🥊 😊

MÁME OTEVŘENO!

PONDĚLÍ
16.00–20.30
ÚTERÝ
06.30–10.00, 16.30–20.30
STŘEDA
06.30–11.00, 16.30–20.30
ČTVRTEK
06.30–10.00, 16.30–20.30
PÁTEK
06.30–10.30, 15.30–19.00
SOBOTA
07.30–11.30
NEDĚLE
16.30–20.30

VOLEJTE +420 602 113 031 NEBO NAVŠTIVTE DOBROVSKÉHO 29, 612 00 BRNO