Masáže

Uvolněte svoje ztuhlé svaly

Klasická masážmasaze

Masáž zacílená na individuální potřeby každého klienta. Relaxační a odpočinková nebo silová a sportovní zaměřená na určitou svalovou skupinu. S pomocí prvků čínské tlakové masáže, baněk, měkkých technik.

Manuální lymfodrenáž

Jedná se o soubor uspořádaných lymfodrenážních hmatů, které slouží k detoxikaci organismu. Pravidelnou manuální lymfodrenáží lze zvýšit celkovou obranyschopnost organismu, zabránit vzniku pooperačních a poúrazových otoků, lymfedémů a otoků z chronické žilní nedostatečnosti. Zanedbatelný není ani její přínos v boji s celulitou, při formování postavy, redukci váhy, regeneraci sportovců a pracujících s vysokým zatížením dolních končetin.

Přístrojová lymfodrenáž

Šíře působení přístrojové lymfatické drenáže sahá od ošetření celulity a redukce tukových polštářů přes zpevnění povoleného vaziva, zlepšení vzhledu strií až po ošetření nečisté pleti a vyhlazování vrásek.

Masáž horkými lávovými kameny

Relaxační, uvolňující masáž obzvlášť příjemná v zimních měsících.

Medová detoxikační masáž

Díky kombinaci silným účinkům medu a správných masérských hmatů se vaše tělo zbavuje choroboplodných zárodků, čistí se póry a pokožka se prokrvuje. Může být mírně bolestivá.

Ceník masáží

Klasická masáž
30 minut 300 Kč
60 minut 500 Kč
90 minut 700 Kč
Manuální lymfodrenáž
60 minut 550 Kč
celková manuální lymfodrenáž 3 návštěvy po 120minutách 2.800 Kč
Přístrojová lymfodrenáž
60 minut 400 Kč
balíček 10+2 ošetření zdarma 4.000 Kč
Masáž horkými lávovými kameny
50 minut 550 Kč
80 minut 750 Kč
Antistresová masáž (hlava, obličej, šíje, chodidla)
30 minut 300 Kč
60 minut 500 Kč
Medová detoxikační masáž
50 minut 500 Kč

Mgr. Lenka Grossmannová

v roce 2010 dokončila studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně jako nutriční terapeutka, kde získala zdravotnické vzdělání týkající se fyziologie a anatomie lidského těla. Má téměř desetiletou masérskou praxi a své znalosti neustále rozšiřuje. V její nabídce můžete najít sportovní-rekondiční masáže, baňkování, čínskou tlakovou masáž, reflexní masáž, uvolňování kloubních blokád, těhotenské masáže, medovou masáž, indickou masáž hlavy, lifting obličeje, masáž horkými lávovými kameny, ruční lymfatická i přístrojová masáž.