ON RAMP KURZ

ON RAMP KURZ je složen z 8 volně navazujících lekcí, v rámci kterých se návštěvníci naučí základní cviky, terminologii a techniku pokročilejší lekce CROSSTRAINING. Chcete-li efektivně zužitkovat poznatky z jednotlivých lekcí, doporučujeme navštívit všechny hodiny (1-8), není to však podmínkou.

Lekce v rámci ON RAMP KURZU probíhají jako klasické skupinové tréninky, zohledňujeme v nich však požadavky návštěvníků – začátečníků a zaměřujeme se na kvalitní osvojení základů. Lekce budou probíhat každý týden pod vedením jednoho trenéra.

Navštěvování kurzu je skvělou příležitostí pro začátečníky, jelikož se v rámci 8 volně navazujících lekcí naučí stabilní základy a perfektní techniku, na kterou mohou v budoucnu plynule navázat. Technika provedení jednotlivých cviků je nesmírně důležitá nejen z důvodu osobního zlepšování, ale zejména z důvodů zdravotních. Ukážeme si správné provedení jednoduchých cviků (dřep, klik, vzpor), po jejichž zvládnutí si osvojíme i těžší dovednosti (činky, základy gymnastiky, front squat, back squat, push press, thruster, hand stand a mnohem více).

Počet míst na jednotlivých lekcích je omezen. Přidejte se k nám a naučte se cvičit od základu. Těšíme se na Vaši návštěvu.