Individuál s Michalem

michal šot 

MICHAL ŠOT

Se sportem jsem začal ve 3 letech a postupem času jsem si vypěstoval závislost na sportu a aktivním pohybu. Vyzkoušel jsem mnoho sportů a v současné době se aktivně věnuji cyklistice, motosportu, lyžování a ligovému badmintonu. Má touha po nejlepších výsledcích mě přivedla k fyzické přípravě, která je pro dosahování stanovených cílů zcela klíčová! Absolvování kurzů vývojové kineziologie hodně změnilo můj přístup v přípravě a věřím, že je to ta správná cesta, jak se hýbat dobře.

Jsem osobním trenérem, trenérem TRX a funkčních tréninků. Zaměřuji se také na práci s mládeží a individuální tréninky.

Individuální trénink s osobním trenérem je cílený, účinný a náročný způsob precizního přístupu k vlastnímu tělu od základu až do cíle. Naučíte se mnoha způsobům tréninku, pestrosti a efektivnímu využití posilovacích a aerobních cviků a pomůcek. Obrovskou výhodou individuálního tréninku je jeho absolutní přizpůsobitelnost vaší výkonnosti, vašim požadavkům, cílům a zdravotním potřebám.

Kdy a proč využít tuto službu:

  • mám různá zdravotní omezení (snížená hybnost, klasické problémy se zády, pooperační stavy atp.)
  • potřebuji se cíleně zaučit a předejít zdravotním rizikům spojeným se špatnou technikou (např. při lekci TRX)
  • jsem líný a trénink bych ošidil, potřebuji motivaci
  • chci mít dlouhodobou péči s odborným dohledem a očekávám od toho výsledky
  • lekce šité na míru každého klienta od začátečníka po vrcholového sportovce, pro ženy i muže bez ohledu na věk (od dětí až po starší a pokročilé)
  • individuální trénink připravujeme pro různé sporty - např. hokej, fotbal, baseball, golf, tenis, florbal, motokros aj…

CENA:

350Kč+vstup