Individuál s Kájou

KarolinaVinklerova

KAROLÍNA VINKLEROVÁ

Různé druhy aktivit jsou mi velmi blízké již od mých 7 let, kdy jsem započala třináctiletou zkušenost závodně s jezdectvím, později jsem navázala na fotbal, florbal a plynule přešla k orientačnímu, přespolnímu i traťovému běhu, kterému se věnuji dodnes.

Zkušenosti jsem posbírala i na atletické dráze (800 m, 400 m).

V roce 2016 a 2017 jsem splnila limit na MČR v 1/2maratonu, i přesto dávám přednost mílařským distancím. Velmi ráda svůj čas trávím také na soustředění v horách a vzděláváním se v oboru nutričního terapeuta.

Sport obecně se stal nedílnou součástí mého života, ať už v rámci tréninku, aktivní regenerace či vzdělání. Posouvá naše hranice stále kupředu, učí nás novým věcem, a i když to občas není úplně snadné, já osobně se vždy držím nestárnoucího rčení:

„Do what is right, not what is easy".

Individuální trénink s osobním trenérem je cílený, účinný a náročný způsob precizního přístupu k vlastnímu tělu od základu až do cíle. Naučíte se mnoha způsobům tréninku, pestrosti a efektivnímu využití posilovacích a aerobních cviků a pomůcek. Obrovskou výhodou individuálního tréninku je jeho absolutní přizpůsobitelnost vaší výkonnosti, vašim požadavkům, cílům a zdravotním potřebám.

Kdy a proč využít tuto službu:

  • mám různá zdravotní omezení (snížená hybnost, klasické problémy se zády, pooperační stavy atp.)
  • potřebuji se cíleně zaučit a předejít zdravotním rizikům spojeným se špatnou technikou (např. při lekci TRX)
  • jsem líný a trénink bych ošidil, potřebuji motivaci
  • chci mít dlouhodobou péči s odborným dohledem a očekávám od toho výsledky
  • lekce šité na míru každého klienta od začátečníka po vrcholového sportovce, pro ženy i muže bez ohledu na věk (od dětí až po starší a pokročilé)
  • individuální trénink připravujeme pro různé sporty - např. hokej, fotbal, baseball, golf, tenis, florbal, motokros, aj.

 CENA:

350 Kč/hod + vstup